Bizi Sosyal Medyada Takip Edin !
  • Dijital Fikir Geliştirme Atölyeleri

  • 07 Nisan 2020

COVID-19 salgınının yarattığı sorunlara birlikte çözümler geliştiriyoruz, çözümün bir parçası olmak için el ele veriyoruz!

 

Ajansımızın yürüttüğü Girişimciliğin Geliştirilmesi Sonuç Odaklı Programı kapsamında; 9-10 Nisan 2020 tarihlerinde salgın ile mücadeleye katkı sağlayan ve salgının etkilerinin azaltılmasına yönelik çözüm sunan iş/proje fikirlerinin geliştirileceği bir sosyal girişimcilik eğitim programı gerçekleştirilecek.

Tüm kamu ve özel sektör çalışanları, sivil toplum üyeleri, girişimciler ve öğrencilerin başvurusuna açık olan program sosyal problemlerin çözümüne yönelik iş fikri ve proje geliştirmek isteyenleri, 2 gün süre ile online ortamda buluşturacak.

Tasarımını Impact Hub Istanbul’un yaptığı bu atölyelerde, katılımcılar salgını ve yarattığı problemleri derinlemesine inceleyerek içinde bulunduğumuz durumun kısa ve uzun vadede toplum üzerine etkileri üzerine düşünecek ve farklı örneklerden ilham alarak kendi sosyal inovasyon fikirlerini 2 gün boyunca geliştirecekler. Program sonunda, katılımcılar geliştirdikleri fikirlerinin sunumlarını yapacak ve eğitmenlerden geri bildirim alarak atacakları adımları somutlaştırmış bir şekilde programı tamamlayacaklar.

 

Çözümün bir parçası olun!

Dijital Fikir Geliştirme Atölyelerine kayıt için tıklayınız.