Bizi Sosyal Medyada Takip Edin !
  • COVID-19 salgınının yarattığı sorunlara birlikte çözümler geliştiriyoruz, çözümün bir parçası olmak için el ele veriyoruz!

  • 22 Nisan 2020

Yoğun ilgi gösterdiğiniz atölyelerimizin ikincisini düzenliyoruz!

Ajansımızın yürüttüğü Girişimciliğin Geliştirilmesi Sonuç Odaklı Programı kapsamında 27-28 Nisan 2020 tarihlerinde salgın ile mücadeleye katkı sağlayan ve salgının etkilerinin azaltılmasına yönelik çözüm sunan iş/proje fikirlerinin geliştirileceği online atölyeler, tüm kamu ve özel sektör çalışanları, sivil toplum üyeleri, girişimciler ve öğrencilerin başvurusuna açıktır.

Tasarımını Impact Hub Istanbul’un yaptığı bu atölyelerde, katılımcılar salgını ve yarattığı problemleri derinlemesine inceleyerek içinde bulunduğumuz durumun kısa ve uzun vadede toplum üzerine etkileri üzerine düşünecek ve farklı örneklerden ilham alarak kendi sosyal inovasyon fikirlerini 2 gün boyunca geliştirecekler. Program sonunda, katılımcılar geliştirdikleri fikirlerinin sunumlarını yapacak ve eğitmenlerden geri bildirim alarak atacakları adımları somutlaştırmış bir şekilde programı tamamlayacaklar.

Çözümün bir parçası olun!

Dijital Fikir Geliştirme Atölyelerine kayıt için tıklayın:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7enXRsyAKs9BY57s8HK4ie573jQSKz5vTCOKQweRulKJvCw/viewform