Get Adobe Flash player
Foodex Saudi 2018, 12-15 Kasım
5 Eylül 2018 Çarşamba
Son başvuru tarihi 17 Eylül 2018 saat 17:00'dir.

İlki 2013 yılında düzenlenen ve Suudi Arabistan’ın uluslararası alanda lider Gıda ve İçecek Fuarı olan Foodex Saudi, 35’ten fazla ülkenin gıda üreticilerini, perakendecilerini, dağıtıcılarını bir araya getirerek gıda ürünleri ve gıda teknolojileri alanında çözümler sunan ve ticari iş imkânı yaratan bir fuardır.

2017 yılında 9800 m2 alanda 32 ülkeden 559 marka, 209 firma tarafından tanıtılmış ve fuar 8020 katılımcıya ev sahipliği yapmıştır.

Bu sene 12-15 Kasım tarihlerinde Suudi Arabistan Cidde Fuar Merkezi’nde Foodex Saudi’nin 6.sı düzenlenecektir.

İlgili fuar; et ve et ürünleri, soğutulmuş ve dondurulmuş gıda ürünleri, süt ve süt ürünleri, şekerleme, un ve unlu mamüller, içecek ve meşrubatlar, organik gıda ürünleri, helal gıda, sağlıklı gıda ürünleri, hizmet ve perakende teknolojisi, özel gıdalar ile ilgili sektörlerden; toptancılar, perakendeciler, dağıtıcı ve tedarikçiler, oteller, restoranlar, gıda hizmet sağlayıcıları ve yatırımcılar gibi tedarik zincirinin önemli üyelerini bir araya getirerek network geliştirmelerine ve beraber iş yapmalarına imkân sağlayacaktır. Ayrıca fuarın, gıda ve gıda teknolojileri alanında gelişmelerin ve yeni trendlerin öğrenilmesi adına da fırsat sağlayacağı düşünülmektedir.

ReedSunaidi tarafından organize edilen ve Türkiye ayağı Tüyap tarafından yürütülen fuara, 2017 yılında Türkiye’den önemli gıda markaları ve ihracatçı birlikleri katılmıştır.

Çukurova Kalkınma Ajansı’nın 36 m2 stant ile katılım sağlayacağı yukarıda detayları verilen Foodex Saudi Fuarı’na, katılımcı olarak stantta bulunmak isteyen firmalar  için ön başvuru formu aşağıda sunulmuştur. Seyahat, konaklama, vize davet mektubu ve diğer kişisel harcamalar katılımcı firmalara ait olacaktır.

Son başvuru tarihi 17 Eylül 2018 saat 17:00'dir.


Kurumsal     Destekler ve Belgeler         
Organizasyon Yapısı  Logo
2017 Teknik Destek Programı
Yönetim Kurulu İletişim Formu
Mevzuat
Kalkınma Kurulu İletişim Bilgileri
Çalışma Programları
Genel Sekreterlik
Kurumsal E-Posta
Faaliyet Raporları
İnsan Kaynakları
e-imzalı Resmi Yazı Teyidi


CİMER Başvuru

Arabuluculuk Davetleri İçin İletişim Bilgileri