Get Adobe Flash player
Horeca Lebanon 2018 Önbaşvurusu
Çukurova Kalkınma Ajansı’nın 54 m2 stant ile katılım sağlayacağı aşağıda detayları belirtilen  Horeca Lebanon 2018 Fuarı’na, katılımcı olarak stantta bulunmak isteyen firmalarımız için ön başvuru formu aşağıda sunulmuştur. 

Horeca fuarı gıda ve otel ekipmanları alanında her yıl 15 bin civarında profesyoneli 350 katılımcıyı ve 2000 tanınmış markayı bir araya getiren önemli fuarlardandır. 2018 de 25.’si düzenlenmekte olan fuara Türkiye’nin yanında Fransa, İtalya, Hollanda, Belçika, Kore, Ürdün, Mısır, Irak, Kuveyt ve Birleşik Arap Emirlikleri katılım sağlamaktadır.. 

Bir çok ülkenin katılımına açık olan fuar, her türlü gıda üreticilerine pazarlama imkânı sunmaktadır. Gıda sektöründen firmaları bir araya getirerek network geliştirmelerine ve beraber iş yapmalarına imkân sağlayacaktır. Bu fuarla Lübnan ve çevre ülkelerinde gelişmekte olan iş ilişkileri çerçevesinde doğan yeni ve farklı iş ve yatırım imkânları doğacağı düşünülmektedir. 

Çukurova Kalkınma Ajansı’nın standında yer almak için 2 Mart Cuma günü saat 18:00’e kadar aşağıdaki formun doldurularak ön başvuru işleminin yapılması gerekmektedir. 2 Mart tarihinden sonra mevcut stant alanı ve talep durumuna bağlı olarak firmalara geri dönüş yapılacaktır.
Alan kısıtı nedeni ile sınırlı sayıda firmaya yer tahsisi yapılacağından başvuru öncelik sırası dikkate alınacaktır. Katılım taahhüdünde bulunan firmalardan kesin katılım için uçak biletleri ve otel rezervasyonları talep edilecektir.   

Not: Seyahat, konaklama ve diğer kişisel harcamalar katılımcı firmalara ait olacaktır. 

Horeca Lebanon 2018 resmi web sitesi için tıklayınız.

Önbaşvuru formu için tıklayınız.Kurumsal     Destekler ve Belgeler         
Organizasyon Yapısı  Logo
2017 Teknik Destek Programı
Yönetim Kurulu İletişim Formu
Mevzuat
Kalkınma Kurulu İletişim Bilgileri
Çalışma Programları
Genel Sekreterlik
Kurumsal E-Posta
Faaliyet Raporları
İnsan Kaynakları
e-imzalı Resmi Yazı Teyidi


BİMER Başvuru

Arabuluculuk Davetleri İçin İletişim Bilgileri