Get Adobe Flash player
1. Türk Arap Ekonomi Zirvesi
Kalkınma Bakanımız Sn. Lutfi ELVAN’ın himayelerinde, Mersin Valiliği koordinasyonunda, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYTDTA), Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) ve Türk Arap İşadamları Derneği (TURAB) tarafından  kentimizde “1.Türk – Arap Ekonomi Zirvesi” düzenlenecektir. Aynı dönemde Kalkınma Bakanımız Sn. Lutfi ELVAN’ın himayelerinde, Mersin Valiliği koordinasyonunda, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYTDTA) ve Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) işbirliğinde “Türk – Yemen İş Forumu düzenlenecektir.

11-13 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan zirve  ve 09 – 13 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek forum kapsamında, Türk ve Arap iş insanlarına yönelik olarak, Çukurova Kalkınma Ajansı, MTSO ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri işbirliğinde 12 Ocak 2018  tarihinde Mersin Divan Oteli'nde saat 15:00 itibari ile ikili iş görüşmeleri (B2B) gerçekleştirilecek, Mersinli iş insanları ile yurtdışından gelen sektör temsilcileri arasında somut ticari bağlantılar kurulmaya çalışılacaktır.

Etkinliğe katılmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 


Seçeceğiniz firmalarla görüşme saatlerinizi gösteren zaman çizelgesi tarafınıza e-posta yoluyla iletilecektir, e-posta adresinizin doğru yazıldığından lütfen emin olunuz. Listeden sadece beş firma seçebileceğinizi belirtmek isteriz.

Kurumsal     Destekler ve Belgeler         
Organizasyon Yapısı  Logo
2017 Teknik Destek Programı
Yönetim Kurulu İletişim Formu
Mevzuat
Kalkınma Kurulu İletişim Bilgileri
Çalışma Programları
Genel Sekreterlik
Kurumsal E-Posta
Faaliyet Raporları
İnsan Kaynakları
e-imzalı Resmi Yazı Teyidi


BİMER Başvuru

Arabuluculuk Davetleri İçin İletişim Bilgileri